• Ново
Специјални житни култури со ладен појадок на Келог К, 19. Оз
zoom_in

Специјални житни култури со ладен појадок на Келог К, 19. Оз

DEN 79.68

Износ
check Во продавницата.

Добијте бесплатна специјална кригла со ексклузивни страни, кога ќе купите три учеснички специјални k житарки на Kellogg. По купувањето, едноставно скенирајте го QR -кодот за да регистрирате добар извор на влакна; Нема вештачки бои или вкусови; Кошер Парив. Уживајте наутро со или без млеко; Додадете во јогурт или пијалаци; Совршена работа закуска или третман на доцна во ноќта. Вклучува 1, 16,9-унца кутија на специјални житни култури на црвени бобинки на Kellogg на Kellogg; Спакувано за свежина. Бесплатно холестерол.

Им се допаѓа и на купувачите..