• Ново
Црвен Кап® Машки Обичен Преден Краток
zoom_in

Црвен Кап® Машки Обичен Преден Краток

DEN 527.52

Износ
check Во продавницата.

Чувајте кул додека сеуште изгледате професионално со нашите Обични Предни Шорцеви. Памучна ткаенина отпорна на брчки Со Технологија На Touchtex ® додава подобрени можности за задржување на бојата и ослободување на дамки, така што ќе можете да се фокусирате на завршување на работата, а не на грижата за вашите шорцеви. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки со уште помека рака. Нашата 65% Полиестер/35% Памучна Црна ткаенина се спротивставува на избледување на миењето после миење. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. 10 во. вметнете за професионален изглед. Многу џебови за складирање на алатките на трговијата. Синтетички џеб за мешавина и облоги на појасот. Индустриски перење пријателски.

Им се допаѓа и на купувачите..