• Ново
Камдин Отворено Дрво И Плетен Разговор Во Собата, Мешани Мока
zoom_in

Камдин Отворено Дрво И Плетен Разговор Во Собата, Мешани Мока

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Организирајте пријатна летна забава во вашиот двор или само преуредете го вашиот двор со нашиот прекрасен комплет за разговор на отворено. Овој комплет има прекрасни, рачно плетени плетени седишта кои обезбедуваат класичен, домашен изглед за секој двор или двор. Одликувајќи се со обилни опции за седење, овој комплет е совршен за сместување на сите ваши гости додека одржувате издржлива структура со рамката од дрво од багрем. Овој материјал отпорен на временски услови остава помалку време за мака и повеќе време за уживање со оние што ги сакате. ДРВО ОД БАГРЕМ со ДОПОЛНИТЕЛНА ЗАВРШНИЦА : оваа рамка се состои од тврдо дрво од багрем што го нагласува плетеното седиште. Овој материјал се мие со дополнителна завршница и одржува цврста основа за софата што може да ги издржи повеќето временски услови. ПЛЕТЕНО СЕДИШТЕ : Со долготрајно ткаено седиште, овој природен стил е совршен за органски изглед на отворено. Рачно изработените детали за плетенот носат домашно, класично чувство во вашиот двор или двор. РАМКА : овој комплет има рамка од дрво од багрем за елегантен изглед, а седиштата се нагласени со рамки од железни седишта кои обезбедуваат стабилност додека седите и се релаксирате. Ова обезбедува голема отпорност на абење и може да држи тежок товар. ПРИЛАГОДЛИВ : Доаѓа со повеќе парчиња за да можете да го организирате вашиот двор по ваш вкус. Сите парчиња од овој сет се одделни што го прави совршен за оние кои сакаат да ги прават работите свои. Овој комплет вклучува едно љубовно седиште, две столчиња и една масичка. ПОТРЕБНО Е СКЛОПУВАЊЕ : Потребно Е Одредено склопување за овој сет. Вклучени се сите упатства и алатки потребни за склопување. Вклучува : Едно (1) Љубовно Седиште, Две (2) Клупски Столчиња и Едно (1) Масичка За Кафе. Материјал за рамка и Маса : Дрво Од Багрем. Материјал На Седиштето : Полиетиленски Плетен. Рамка Заврши : Природни. Плетена Боја : Мешана Мока. Рачно Изработени Детали. Места : 4. Потребно Е Собрание. Димензии на седиштето : 31,00 инчи длабок х 52,00 инчи широк х 31,50 инчи висок. Димензии на седиштето : 23,25 инчи длабок х 47,25 инчи широк х 17,00 инчи висок. Ја Сака Висината На раката на седиштето : висока 24,25 инчи. Димензии на столот : 32,75 инчи длабок x 28,25 инчи широк x 31,75 инчи висок. Димензии на седиштето : 23,50 инчи длабок x 23,75 инчи широк x 14,25 инчи висок. Висина На Раката на столот : висока 23,00 инчи. Димензии на табелата : 20,75 инчи длабок х 42,00 инчи широк х 15,75 инчи висок.

Им се допаѓа и на купувачите..