• Ново
Уметнички ткајачи Нелхел 18 18 Покријте ја перницата
zoom_in

Уметнички ткајачи Нелхел 18 18 Покријте ја перницата

DEN 207.84

Износ
check Во продавницата.

Отекувајќи неспоредливо чувство на елеганција, оваа заслепувачка перница ќе занает впечатлива и динамична смисла во вашиот простор. Интересната претстава помеѓу суптилноста и сјајноста без напор станува шик шарм од соба до соба. Само покритие со перници. Фронт : 100% памук, грб : 100% памук. Ткаена перница со работ на нож.

Им се допаѓа и на купувачите..