• Ново
Погледнете во Лондон и Франција велејќи дека хуморот за бања, врамени уметнички отпечатоци
zoom_in

Погледнете во Лондон и Франција велејќи дека хуморот за бања, врамени уметнички отпечатоци

DEN 335.84

Износ
check Во продавницата.

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн со букви и наредени. Ги гледам Лондон и Франција како велат хумор во бањата.

Им се допаѓа и на купувачите..