• Ново
О Беј Кејли Глобал Раб Фрли Перница, 20
zoom_in

О Беј Кејли Глобал Раб Фрли Перница, 20

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Окс Беј Кејли Глобал Раб Фрли Перница, 20", Мулти & Бела, Брои по Пакет 1. Дизајнирана да возбудува, нашата колекција на перници ќе додаде сложено мајсторство и пријатни дизајни за очи во секоја просторија. Овој додаток совршено живее на удобен кауч, кревет или клупа. Оваа перница е прекрасен акцент за светлиот еклектичен дом кој сака да додаде шарено парче во нивната колекција. Рачно изработени имајќи го предвид клиентот, нема компромис за удобност и стил со линијата за перници што ја создаваме. Рачно изработени Во Индија. Вклучува Перница : 20 во. Lx20 во. В изработен од 100% Полиестер. Идеално парче акцент за врзување декор заедно. Вклучено е вметнување на капакот и полифилот. Место Чисто. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Дигиталните слики и бои може да варираат поради разликите во компјутерските монитори и мобилните телефони. Мерењата се приближни и моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.

Им се допаѓа и на купувачите..