• Ново
Саливанс Вештачка Градина Лилиум Стебло 39.5 Ж Жолт Цвет
zoom_in

Саливанс Вештачка Градина Лилиум Стебло 39.5 Ж Жолт Цвет

DEN 223.84

Износ
check Во продавницата.

Овој полиестерски цветни карактеристики три шарени цути со две пупки, за изглед кој е реален и вистински. Долгиот 35,5" стеблото го прави разноврсно клипот на која било големина за аранжман. Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украсите на домот. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата додека инкорпорира модернизирани трендови за да го одржите вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде Во Саливанс, ние се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни ценовни поени. Донесете ја убавината на природата во затворен простор со вештачки растенија. Прекрасен, едноставен дизајн оди лесно со секој декор. За лесно одржување, само избришете ја со крпа. За внатрешна или покриена надворешна употреба. Ажурирајте ја секоја просторија со вештачки растенија.

Им се допаѓа и на купувачите..