• Ново
Рибок Девојки Лесен Дрес Дуксер И Џогер Сет, Парче, Големини 4-18
zoom_in

Рибок Девојки Лесен Дрес Дуксер И Џогер Сет, Парче, Големини 4-18

DEN 240.00

Износ
check Во продавницата.

Рибок Девојки Лесен Дрес Дуксер И Џогер 2 Парче сет е вашата девојка Оди Да Падне облека. Одликувајќи се со лесен дрес материјал дуксер и соодветни џогери, не треба да нагласувате во што ќе ја испратите на училиште. Без разлика дали таа е надвор игра со пријателите или престојуваат во, ова е совршена опција која ќе ја задржи пријатна во стил. Таа нема да сака да носи ништо друго! Изработен од 95% Полиестер, 5% Спандекс. Худи И Џогер Во Собата. Машина За Перење.

Им се допаѓа и на купувачите..