• Ново
Банкари Кутија, Фел00005, Слобода Проверка И Форма Кутии, Картон, Бела, Сина
zoom_in

Банкари Кутија, Фел00005, Слобода Проверка И Форма Кутии, Картон, Бела, Сина

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Силни, издржливи кутии за складирање се дизајнирани за чест пристап и максимална редење. Максималната безбедносна кутија со затворање со низа и копчиња ги одржува вашите датотеки со големина на проверка безбедни, дури и ако полето е превртено. Засилената пластична рачка го олеснува извлекувањето на полиците од кутијата. Кутиите за складирање нудат лесно поставување Во Еден чекор Брзо. Тежината на редење е 500 фунти.Банкари Кутија Слобода Проверете И Формирајте Кутии, 12 / Картон (Количина) Низа и копче безбедно затворање-чува проверки и форми на место, дури и ако кутијата е превртена.

Им се допаѓа и на купувачите..