• Ново
4-Сезони Вентилатор Мотор Отпорник Одговара изберете: 2005-ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ, 2001-КРАЈСЛЕР ТАУН И КАНТРИ
zoom_in

4-Сезони Вентилатор Мотор Отпорник Одговара изберете: 2005-ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ, 2001-КРАЈСЛЕР ТАУН И КАНТРИ

DEN 1695.84

Износ
check Во продавницата.

Одговара на следниве возила : Крајслер Пацифика2004 Фитноте : Со Аткрајслер Таун до 5/19/08џип Гранд Чироки 2005 2006 2008 Фитноте : Со Atcjep Liberty2010 2011 2012 Фитноте : СО ATC Поправка на системот за греење и климатизација НА моторното возило не би било толку комплицирано како што е со употребата на 4-сезони Ое Замена Вентилатор Мотор Отпорник. Не чекајте едноставно вашето возило да страда од намалување на перформансите и да ризикува непредвидено расипување. Вратете го вашиот дефектен отпорник на моторот на вентилаторот со компонента што ги исполнува или ги надминува оригиналните технички барања на опремата (ОЕ). Вратете ги со 4-Сезони Ое Замена Вентилатор Мотор Отпорник. 4-Сезони Отпорниците НА Моторот ЗА Замена НА ОЕ Се обработени по отпорникот НА моторот НА ое вентилаторот и се направени од компоненти со врвен квалитет користејќи напредни производствени процедури за подобри перформанси и сигурна јачина.Еден од наједноставните методи за враќање на системот за греење и климатизација на возилото директно во неговата врвна форма е со промена на оштетените оригинални единици на опремата. Сечење агли на авто поправки и непочитување на индиции за влошување до точка каде што почнуваат да влијаат на веродостојноста на соседните делови или целото возило само ја попречува постапката за поправка. Промената на компонентите веднаш откако ќе го претстават првичниот знак на дефект помага да се спречат скапите поправки на моторните возила а да не зборуваме за гаранции безгрижни и поудобни погони за преостанатиот животен век на вашето возило. Продадена Количина : Продадена Поединечно.

Им се допаѓа и на купувачите..