• Ново
Трговска марка ликовна уметност Внатрешна сила-вертикална црна платно уметност од
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Внатрешна сила-вертикална црна платно уметност од

DEN 191.84

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Внатрешна сила-вертикална црна“ платно уметност од : Уметник : Мајстори ликовна уметност. Тема : Текст. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Им се допаѓа и на купувачите..