• Ново
Quantumf CS- 2. Bluetooth звучници систем, 17. W RMS, црна
zoom_in

Quantumf CS- 2. Bluetooth звучници систем, 17. W RMS, црна

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Систем за звучници на Bluetooth Sonider, Cuntumfx CS-67, 17,60 W RMS, Black, USB Quantumfx CS-67 2.1 Bluetooth звучници, 17,60 W RMS, црно значително го подобруваат звукот од вашиот компјутер со систем за звучници Quantumfx 2.1. 2.1 Систем за звучници обезбедува интензивна и моќна акустика за вашата музика, филмови и видео игри. Искусете го зачудувачки звук од филмови, музика, подкасти, игри безжично од кој било од вашиот уред со овозможено Bluetooth додека работите на вашата работна маса или се релаксирате во вашиот кауч. Игра музика директно од вашата мултимедијакард (MMC). Безжично пренесувајте го аудио од кој било паметен телефон или таблет со Bluetooth и го цениме фантастичниот звук.

Им се допаѓа и на купувачите..