• Ново
Градски Камион За Противпожарна Скала 60280забавна Играчка За Градење Пожарникари За Деца
zoom_in

Градски Камион За Противпожарна Скала 60280забавна Играчка За Градење Пожарникари За Деца

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Уживање за деца кои сакаат акциони играчки, ОВА лего Градски Камион За Противпожарна Скала (60280) плејсет се одликува со иконско противпожарно возило со скала за апарати за гаснење, плус хидрант за вода И наредени ЛЕГО пламен за поголеми пожари! Донесете го вклучениот пожарникар И ЛЕГО градски тв лик фреја мекклауд минифигури и сцената е поставена за бескрајни ЛЕГО градски Авантури тв серија акција! Овој комплет 4+ вклучува едноставен печатен водич за градење и Почетна Тула што им дава на децата делумно изградена основа од која ќе ја започнат својата креативна зграда. И, со бесплатната АПЛИКАЦИЈА ЗА Упатства ЗА Градење ЛЕГО за паметни телефони и таблети, децата добиваат Инструкции плус-интерактивен водич за градба што навистина ја прави играта на детето за градење! ЛЕГО градските комплети овозможуваат пријатно искуство за градење и играње со згради богати со карактеристики, реални возила и забавни ликови кои стимулираат имагинативно, отворено играње улоги врз основа на настани од реалниот живот. Однесувајте се кон секојдневниот херој на возбудата НА Лего Сити СО овој камион со Скали 4+ (60280) плејсет, вклучувајќи иконска играчка за противпожарно возило И популарна лего градски авантури тв серија карактер. Овој комплет има противпожарно возило за играчки со скала и апарат за гаснење, воден хидрант И редење ЛЕГО пламен, плус пожарникар И ЛЕГО шефот На пожарникарите На ГРАДСКАТА ТЕЛЕВИЗИЈА Фреја Мекклауд минифигури. Децата можат да ја подигнат скалата на апаратот за гаснење, да складираат алатки за пожарникари во просторот за складирање на камионот и да создаваат приказни ВО кои глуми лего ГРАДСКИ АВАНТУРИ тв серија оган шеф Фреја Мекклауд. Уживање за деца на возраст од 4 и повеќе години, овој плејсет за пожарникари прави совршен роденден, Празник или кој било друг ден подарок ЗА љубителите НА ЛЕГО Сити и акција за играње улоги. Кога е изграден, камионот за пожарна скала мери над 3,5 инчи. (9 см) висока, 6 во. (16 см) долг и 2,5 во. (7 см) широк.

Им се допаѓа и на купувачите..