• Ново
Стила Дамка Стап Водоотпорен Око Лагер-Сина Перка 0. Оз Ајлајнер
zoom_in

Стила Дамка Стап Водоотпорен Око Лагер-Сина Перка 0. Оз Ајлајнер

DEN 207.20

Износ
check Во продавницата.

Ајлајнер : - високо пигментираниот, водоотпорен ајлајнер се лизга за да испорача интензивна, живописна боја со моќ на престој. Неговата неверојатно обезбедува мека и едноставна боја. Облогата за очи за обложување, дефинирање и контурирање на очите. Стила Дамка Стап Водоотпорен Око Лагер-Bluefin 0.01 мл Ајлајнер.

Им се допаѓа и на купувачите..