• Ново
Asus VA34VCPSN Двојна 1440p Hz Закривен Ултравиден Монитор
zoom_in

Asus VA34VCPSN Двојна 1440p Hz Закривен Ултравиден Монитор

DEN 4959.84

Износ
check Во продавницата.

1.34-инчен Ултра-широк 21 : 9 (3440 х 1440) 1500р Искривување со 178° широк агол на гледање панел. 2.Широко поврзување со HDMI, USB-C, Display Port, приклучок за слушалки, USB hub и rj45 LAN порта за најголема флексибилност. 3.USB-C портата овозможува едноставно приклучување на лаптопот за пренос на податоци и видео сигнал до екранот, како и до 65 W полнење на лаптопот преку само еден кабел. 4.Ergономски дизајн со прилагодувања на навалување, вртење и висина за удобно искуство со гледање. 5.Мониторите ЗА Нега НА Очите ASUS имаат tév rheinland-сертифицирани технологии без Треперење и Сина Светлина за да обезбедат удобно искуство со гледање. 6.Зелена Одржливост : пакување хартија и енергетски ефикасни еколошки стандарди. 7.Што има во кутијата : HDMI кабел, USB-C кабел, Кабел За Напојување, водич За Брз почеток, Гарантна Картичка. 8.Бесплатна 1-месечна Претплата За Креативен Облак Од Кирпич : Добијте бесплатен пристап со купување на овој производ (понуда валидна од 15.9.2021 до 31.08.2023 година) 34-инчен Ултра-широк 21 : 9 (3440 х 1440) 1500р Искривување со широк агол на гледање панел од 178°. Широко поврзување со HDMI, USB-C, Display Port, приклучок за слушалки, USB hub и rj45 LAN порта за најголема флексибилност. USB-C портата овозможува едноставно приклучување на лаптопот за пренос на податоци и видео сигнал до екранот, како и до 65 W полнење на лаптопот преку само еден кабел. Ergономски дизајн со прилагодувања на навалување, вртење и висина за удобно искуство со гледање. Мониторите ЗА Нега НА Очите ASUS имаат tév rheinland-сертифицирани технологии без Треперење и Сина Светлина за да обезбедат удобно искуство со гледање. Зелена Одржливост : пакување хартија и енергетски ефикасни еколошки стандарди. Што има во кутијата : HDMI кабел, USB-C кабел, Кабел За Напојување, водич За Брз почеток, Гарантна Картичка. Бесплатна 1-месечна Претплата За Креативен Облак Од Кирпич : Добијте бесплатен пристап со купување на овој производ (понуда валидна од 15.9.2021 до 31.08.2023 година).

Им се допаѓа и на купувачите..