• Ново
Француски Тост Дете Девојчиња Училиште Униформа Анти-Пилула Екипажот Кардиган Џемпер
zoom_in

Француски Тост Дете Девојчиња Училиште Униформа Анти-Пилула Екипажот Кардиган Џемпер

DEN 383.84

Износ
check Во продавницата.

Неограничена гардероба од суштинско значење, овој класичен кардиган е совршено парче за слоевитост со сѐ, од тексас до фустани. Овој кардиган се одликува со 100% акрилна ткаенина со технологија против пилинг, функционални копчиња со креда, како и два џебови на предниот дел. Замислете ја вашата училишна облека со француски Тост. 100% Акрилик. Анти-Пилинг Ткаенина. Затворање На Копчето За Креда Напред. Функционални Предни Џебови. 1х1 Ребро Деколте, Манжетни И Полите. Машина За Перење. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..