• Ново
Машко Палто Превртување На Вратот Патент Копче Со Качулка Есенска И Зимска Облека Нови Трендови Јакна Дуксер Блуза Греј С-10ХЛ
zoom_in

Машко Палто Превртување На Вратот Патент Копче Со Качулка Есенска И Зимска Облека Нови Трендови Јакна Дуксер Блуза Греј С-10ХЛ

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Материјал : Полиестер. Специјалниот дизајн го прави Пообичен и попривлечен за носење. Пребарување Клучни Зборови : .28" Рамо : 44см/17. Големина : биста : 125см/49.18 "Рамо : 48см/18. Големина : биста : 120см/47,24" Рамо : 45,5 см/17,91" Ракав : 64см/25,20" Должина : 102см/40,16" .90" Ракав : 66см/25.21" Рамо : 46. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.41" Должина : 99cm/38.98 "Должина : 105см/41. Големина : биста : 115см/45.

Им се допаѓа и на купувачите..