• Ново
Инктастична Авантура Го Чека Подарокот На Светската Мапа На Теал Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави
zoom_in

Инктастична Авантура Го Чека Подарокот На Светската Мапа На Теал Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Однесувајте се кон патникот во вашиот живот на нашата Авантура Чека Долги Ракави Ползавец со теал мапа на светот. За поладно време, облечете го бебето во овој мек ползавец со долги ракави во одлично фитинг ребро за бебиња 1х1. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Белата е зашиена со 100% памучна нишка, рамни Шевови, двојно игла зашиени ребра врзување на вратот, рамената,ракавите и отворите на нозете, Засилено три-предвремено затворање на врзување. Ползавец Со Долги Ракави. Inktastic Авантура Чека Teal Светската Мапа Новороденче Долг Ракав Боди Унисекс Светло Сина 6 Месеци. Идеален за вашата внука, ќерка или внука!. Совршен роденденски подарок за секој што едвај чека да оди на следната авантура. Авантура Чека Лазач Со Долги Ракави со мапа на светот на теал. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Рамни шевови. boodlebug графика патување патување патување лето пролет пауза зима зборот уметност љубовник божиќ внука.

Им се допаѓа и на купувачите..