• Ново
Тренер за половината За Жени Плус Големина Сноаринска Обвивка Појас За Слабеење Обликувач На Телото Плус Големина Тренер За Половината Обликувач Појас за Обликув?
zoom_in

Тренер за половината За Жени Плус Големина Сноаринска Обвивка Појас За Слабеење Обликувач На Телото Плус Големина Тренер За

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Тренер за половината За Жени Плус Големина Сноаринска Обвивка Појас За Слабеење На Половината Обликувач На Телото Плус Големина Појас За Обликување Обликувачи На Половината На Клиренсопис На Производот : Совршениот дизајн На кривата Помага да ви обезбеди најдобра поддршка за стомакот и Долниот дел на грбот, да го затегнете стомакот,да го израмните стомакот, да ги подобрите вашите секси природни облини. Носењето на овој корсет ќе направи да изгледате поубаво во секоја облека.Детали За Производот : Женска Обвивка Појас За Слабеење Обликувач На Тело Плус Големина Тренер За Половинаопис : 1.Добра еластичност, без траги, заштита на половината, обликување на телото, затворање на стомакот.2.удобно и лично.3.Corетска гума дише корсет4.Користење природен латекс, без мирис, без лутост.5.Ве молиме купете според големината пред купувањето. Информации за производот : појас За Слабеење : корсет за слабеење : Женствен Тип : Обликувањематеријал : Полиестердекорација : Неефикасно : одговара на големината на дебелината : Стандардно КАКО Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Табела За Обликување : Големина : Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 70-85см/27.56-33,46" должина : 74см/29,13" Големина : М Големина : Средно Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Половината : 75-90см/29,53-35,43" должина : 76см/29,92" Големина : л големина : ГОЛЕМИ САД : 8 ВЕЛИКА Британија : 12 Еу : 38 Половината : 80-95СМ/31,50-37,40" должина : 78см/30.71" големина : xl големина : x-големи сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Половината : 85-100cm/33.46-39.37" должина : 80cm/31.50" големина : xxl Големина : Xx-Големи Сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 Еу : 42 Половината : 90-105cm/35.43-41.34" должина : 82cm/32.28" големина : xxxl големина : 3x-големи сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 Половината : 95-110cm/37.40-43.31" должина : 84cm/33.07". €Карактеристики} Облека за Обликување за жени контрола на стомакот, облека за контрола на стомакот, облека за обликување за жени, контрола на стомакот, тренер за половината за жени, тренер за половината. ●Удобен Тренер За Половината ● Овој Тренер За Половината За Жени е изработен од удобна, дише, еластична, висококвалитетна ткаенина што може да се носи удобно цел ден, помагајќи да го затегнете стомакот без досадни линии. ●Големина ● пред да платите за вашата нарачка, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за точните мерења на оваа облека за жени за совршено вклопување. €Гаранција За услуга Ние придаваме големо значење на искуството на клиентите. Доколку имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не.

Им се допаѓа и на купувачите..