• Ново
Justice Girl's J-Sport Sport Side Side Tie 2-Fer, големини XS-XLP
zoom_in

Justice Girl's J-Sport Sport Side Side Tie 2-Fer, големини XS-XLP

DEN 256.00

Износ
check Во продавницата.

'Llе се чувствува како МВП со краткиот ракав за кратки ракави за правда, 2-Фер! Овој симпатичен 2-FER има сеопфатна графика инспирирана од игри во супер пријатна ткаенина од Jerseyерси, што го олеснува носењето на сите нејзини секојдневни авантури. Со својата отстранлива внатрешна bralette, овој 2-FER сигурно ќе биде славен во гардеробата на вашата спортска мода! Спарете го нејзиното славно дното на правдата за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Материјал : 95% полиестер, 5% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : лажичка. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : DIY јазол пред, отстранлив внатрешен bralette, холографска графика. Justice J-Sport кратка ракав странична вратоврска 2-FER за девојчиња.

Им се допаѓа и на купувачите..