• Ново
Белами студија мистична тркалезна маса за кафе, сива
zoom_in

Белами студија мистична тркалезна маса за кафе, сива

DEN 2704.00

Износ
check Во продавницата.

Додадете акцент на средината на век во која било просторија во вашиот дом со оваа маса за кафе во Bellamy Studios Mystic. Табелата се одликува со аголни дрвени нозе и тркалезна таблета. Изработена од силен MDF, големиот таблет обезбедува доволно простор за ТВ далечински управувачи, списанија или предмети за украси. Прелистајте го целиот мебел од средниот век од студиото Белами за да го создадете просторот што секогаш сте го замислувале. Освежете го изгледот на која било просторија со масата за кафе во Белами Студио. Белами студио мистична маса за кафе, сива : Заврши : сиви таблети и долните нозе во орев. Материјал : МДФ. Дво-тон финиш. Табела за кафе Севкупна димензија : 28 "W x 28" D x 18 "H. Потребно е склопување.

Им се допаѓа и на купувачите..