• Ново
Фрабил Права Линија брат во. Тестенини Прачка
zoom_in

Фрабил Права Линија брат во. Тестенини Прачка

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики Директната Линија На frabill 371 Bro Серија Прачки се техника и специфични за видовите секој модел има главни водичи за титаниум кои се лесни и исклучително издржливи, дупчињата обезбедуваат непречено извлекување и нема да се скршат или пукнат на температури под нулата рачката е цврста плута со седиште од графитна ролна, прачката исто така има чувствително празно низ конструкцијата на рачката и луксузен чувар на куката.- SKU : SPTNMN9137 Карактеристики Права Линија Frabill 371 Bro Серија Прачките се техника и специфични за видовите. Секој модел има титаниумски главни водичи кои се лесни и исклучително издржливи, дупките обезбедуваат непречено извлекување и нема да се скршат или пукнат на температури под нулата. Рачката е цврста плута со седиште од графитна ролна. Прачката, исто така, се одликува со чувствително празно преку конструкција на рачката и луксузен чувар на куки. - SKU : SPTNMN9137.

Им се допаѓа и на купувачите..