• Ново
Џонсон Буба Спин® Никел Сечилото Риболов Тешко Мамка
zoom_in

Џонсон Буба Спин® Никел Сечилото Риболов Тешко Мамка

DEN 208.64

Износ
check Во продавницата.

Уште една револуционерна џонсон иновација, оригиналниот Буба Спин. Едноставен и лесен за употреба За секој риболовец, Вртењето На Бубачката На Џонсон е директен предок на спинерот груб Вирџил Вард првпат ловел риба пред повеќе од 50 години. Карактеристики : - Многумина се обидоа да го имитираат, Но има само еден оригинален Спин На Бубачки - главна мамка за риболовците на езерцето од 1950 - тите-Погласни, потешки вибрации предизвикани од повиците на сечилото со чаши во рибите од подалеку. Спецификации : - Должина На Мамка : 2 " - Големина На Кука : 4-Број На Куки : 1-Стил : Никел Сечилото-Боја : Оган Портокал/Шартруз - Количина : На 2-Тежина : 1/4 мл - Пакување : Пластична Школка/Блистер Џонсон Буба Спин Никел Сечилото Тешко мамка.

Им се допаѓа и на купувачите..