• Ново
Ступел Индустрии Зимско Дрво Гроув Гранки Покриени Со Снег Фотографија Фотографија Необликувана Уметност Печатење Ѕидна Уметност, Дизајн Од Стив Смит
zoom_in

Ступел Индустрии Зимско Дрво Гроув Гранки Покриени Со Снег Фотографија Фотографија Необликувана Уметност Печатење Ѕидна Уметност,

DEN 252.80

Износ
check Во продавницата.

Сите Наши Фотографски Уметности започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 19 х 0,5 х 13 Инчи. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Уметничкото Дело Се Однесува На : Природа, На Отворено, Мраз, Снег, Дрво, Растение, Ела, Аби, Пејзаж. Дизајн на Стив Смит

Им се допаѓа и на купувачите..