• Ново
Gripper Non-Slip 15 16 Twillo Tufted Chussion Chushions, сет од 2
zoom_in

Gripper Non-Slip 15 16 Twillo Tufted Chussion Chushions, сет од 2

DEN 336.00

Износ
check Во продавницата.

Едноставно, но стилски, оваа подлога со универзални столчиња со Twillo, додава удобност на секое тврдо дрвено столче. Атрактивната подлога Twillo има зафатен дизајн за класичен финиш. Исполнет со 100% полиестерски материјал за облак, кој има фантастичен „поврат“ за крајната удобност. На дното се карактеризира со не лизгач, така што перницата останува на место без врски. Поддршка за не-лизгач.

Им се допаѓа и на купувачите..