• Ново
Серони Пар Ракави За Раце Ладење Дишење Долг Стил Удобно Носење Унисе Спортски Велосипедски Ракави
zoom_in

Серони Пар Ракави За Раце Ладење Дишење Долг Стил Удобно Носење Унисе Спортски Велосипедски Ракави

DEN 191.84

Износ
check Во продавницата.

Опис : материјал За Удобност : ракавите на Рацете се изработени од ледено влакно, дишат, апсорбираат пот и удобни за носење.Карактеристики : ракавите на Рацете брзо ја отстрануваат потта и ја сушат влагата, одржувајќи ги рацете свежи во текот на денот наместо топли и влажни.Карактеристики : ракавите на Рацете обезбедуваат голема заштита од БРУТАЛНО УВ зрачење во текот на летните месеци.Широк спектар на употреба : овие навлаки за раце може да се користат во многу ситуации како што се обука, возење велосипед, риболов, возење, џогирање, качување или која било друга активност на отворено.Најважно : ракавите на Рацете се неопходни за вашата секојдневна употреба и исто така можат да се споделат со вашите пријатели и семејство.Спецификација : Боја : Жолта/ Виолетова/ Црна /Бела/ Небесно Сина/ Камуфлажа/Сива /Розова /Морнарица : големина На Мраз : Прибл. 23х11, 5х1 см/ 9, 0х4, 5х0, 3 забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.Пакетот Вклучува : 1 Пар Манжетна Широк спектар на употреба : овие навлаки за раце може да се користат во многу ситуации како што се обука, возење велосипед, риболов, возење, џогирање, качување или која било друга активност на отворено. Карактеристики : ракавите на Рацете брзо ја отстрануваат потта и ја сушат влагата, одржувајќи ги рацете свежи во текот на денот наместо топли и влажни. Удобен материјал : ракавите на Рацете се изработени од ледено влакно, дишат, апсорбираат пот и удобни за носење. Карактеристики : ракавите на Рацете обезбедуваат голема заштита од БРУТАЛНО УВ зрачење во текот на летните месеци. Најважно : ракавите на Рацете се неопходни за вашата секојдневна употреба и исто така можат да се споделат со вашите пријатели и семејство.

Им се допаѓа и на купувачите..