• Ново
Бош Кабелски Ремен ОЕМ 289
zoom_in

Бош Кабелски Ремен ОЕМ 289

DEN 863.20

Износ
check Во продавницата.

* 12025289 бош кабел темперамент оем 12025289* оем производител бренд : бош* оем опис : "кабел темперамент" * точка состојба нов* 90 ден гаранција од производителот.* сосема нов оем дел.* оем квалитет, оем замена дел.* сите делови се специфични за моделот, ве молиме испратете ни порака со вашиот модел # и сериски # за да можеме да се осигураме дека ова одговара на вашиот апарат.* сите гаранции бараат број на модел и сериски број исклучен од апаратот на кој биле инсталирани.* повеќето предмети се 1 пакети, освен ако не е конкретно наведено дека тоа е 2 пакет.

Им се допаѓа и на купувачите..