• Ново
Жените Печатени Гаќи Удобност Низок Пораст Мека Т Назад Г Стринг Гаќи
zoom_in

Жените Печатени Гаќи Удобност Низок Пораст Мека Т Назад Г Стринг Гаќи

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Жените Печатени Секси Гаќи Удобност Низок Пораст Мека Т Назад Г Стринг Гаќи Карактеристики : Специјален печатени низок пораст т-назад дизајн. Изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Секси долна облека за дами е многу привлечна и жешка за привлекување внимание од вашиот љубовник,забавувајте се со овој флертувачки комплет Погоден за секојдневно/секојдневно/секси и клупско носење. Сезона : Сите сезонски пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : Тип Без Шема : Печатен Стил : Дневна/Секојдневна/Секси И Клубска Руета : Обвивка што добивате : 1 X G-Низа Panties Size Former Должина Length Length S21cm/8.27"11cm/4.33"32cm/12.60"M23cm/9.06"12cm/4.72"34cm/13.39"L25cm/9.84"13cm/5.12"36cm/14.17"XL27cm/10.63"14cm/5.51"38cm/14.96"XXL30cm/11.81"15cm/5.91"40cm/15.75"Size : Должина На SFormer : 21cm/8.27"Должина На Грбот : 11cm/4.33"Должина : 32cm/12.60"Големина : Должина На MFormer : 23cm/9.06"Должина На Грбот : 12cm/4.72"Должина : 34cm/13.39"Големина : Lformer Должина : 25cm/9.84"Должина На Грбот : 13cm/5.12"Должина : 36cm/14.17"големина : xlformer должина : 27cm/10.63"должина на грбот : 14cm/5.51"должина : 38cm/14.96"големина : xxlformer Должина : 30cm/11.81"Должина На Грбот : 15cm/5.91"Должина : 40cm/15.75" женски гаќи. Гаќи за жени. Секси линија за жени. Суета фер гаќи за жени. Женски гаќи.

Им се допаѓа и на купувачите..