• Ново
Момче Бебе Крштевање Бела Опашка Смокинг Боја Вез Марија Марија Украде См-7
zoom_in

Момче Бебе Крштевање Бела Опашка Смокинг Боја Вез Марија Марија Украде См-7

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

6 парчиња Бебе Дете Момчиња Деца Крштевање Свечена Шема На Пејсли Смокинг Со Бела Опашка Костуми Со Вез Во Боја Папа / Дева Марија Марија Украле и Везови исто така на задниот дел од костимотдостапен на англиски и шпански Јазик Изберете Своја Златна Или Сребрена Боја.6 парчиња Бебе Дете Момчиња Деца Крштевање Крштевање Формална Шема На Пејсли Смокинг Од Бела Опашка Костуми Со Обоени Везови Папа / Дева Марија Марија Украле и везови исто така НА задниот дел од костумотпомнете : Боите прават поинаку во секој монитор. Дигиталните бои може да варираат од вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето!Вклучувајќи во овој оглас : Јакниширтвестпанцевиргина Марија Украде Вез во Боја исто така на задниот дел од костумот (Изберете свој Модел) Карактеристики : Опашка Јакна со Сатен Изрез Ревер со меки влошки за рамо целосно наредени. Шест покриени копчињадолгата бела кошула е направена од 35% памук, 65% полиестерска ткаенина.Појавување на целосно обложен елек со шема на пејсли со копчиња за покривањекоординирани панталони во боја, бебе Х Крштевање Бело Опашка Смокинг Боја Вез Марија Марија Украде См-7.

Им се допаѓа и на купувачите..