• Ново
Осветлена Пајажина Стакло Топка Ноќта На Вештерките Украси-Мали
zoom_in

Осветлена Пајажина Стакло Топка Ноќта На Вештерките Украси-Мали

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Ползејќи со пајажини и морничави пајаци, овие топчиња од матирано стакло светнуваат одвнатре со пенливи БЕЛИ LED светла. Совршено на врвот на мантија, полица или маса, можете да ја изберете малата топка, големата топка или и двете за комплетен сет. Секоја топка барање. 3 "a" батерии, (продадени одделно). Стакло. Изберете : Мала Топка (4 1/2 " Диа. х 4 1/2"Ж). Мала Топка (4 1/2"Диа. х 4 1/2 " Ч).

Им се допаѓа и на купувачите..