• Ново
Лудвиг генеалогија: скица На Џозеф Лудвиг кој е роден Во Германија и неговата сопруга и семејството кои се населиле во Широк Залив Валдоборо Од М.Р. Лудвиг. [Врзана К
zoom_in

Лудвиг генеалогија: скица На Џозеф Лудвиг кој е роден Во Германија и неговата сопруга и семејството кои се населиле во Широк

DEN 855.84

Износ
check Во продавницата.

{Големина : 15,34 х 23,59 см} Уникатна Премиум книга Врзана За кожа за елитни читатели/колекционери на стари ретки книги. Оригинална Кожа се користи за врзување на оваа книга Со Печатење На Златни Лисја и дизајнирање На ' рбетот, предната и Задната страна на книгата со позлата на работ. ИМАМЕ ПОВЕЌЕ ОПЦИИ ВО БОЈА НА КОЖА ЦРВЕНА, ЗЕЛЕНА, СИНА, МАГЕНТА, ТЕН, ДЛАБОКО КАФЕАВА, ЦРНА И СО ЦРНИ ЕТИКЕТИ. МОЖЕТЕ ДА ИЗБЕРЕТЕ КОЈА БИЛО БОЈА ПО ВАШ ИЗБОР И ДА НИ ИСПРАТИТЕ ПО ПОШТА. Оригиналното издание е објавено во [1866] и ова уникатно издание Е Препечатено во 2022 година со помош на оригиналното издание. Црно - бело печатење на висококвалитетна природна сенка хартија со шиење обврзувачки за подолг живот, професионално обработени без промена на неговата содржина. Бидејќи ова се стари книги, ние ја обработивме секоја страница рачно на компјутер и ги правиме читливи. Ние даваме се од себе за да ви ја дадеме најдобрата книга, но во некои случаи треба да прилагодиме неколку страници кои се замаглени или недостасуваат или црни дамки. Се надеваме дека ќе ги разберете овие прашања во ова старо богатство. Ова е важна книга за читателите кои сакаат да знаат повеќе за нашето старо богатство. Нашиот посветен тим се обидува да ги врати овие ретки книги на полиците. Ние исто така даваме услуга за печатење на тешко достапни книги кои не се наведени во нашата продавница. Се надевам дека ќе ви се допадне и ќе ги дадете вашите коментари и предлози. Ланг : - енг, Страници 233, Печати На Барање. Одрекување од производ : ве Молиме имајте предвид дека бидејќи кожата е природен материјал, може да биде видлива мала промена на бојата или промена на текстурата. {ФОЛИО ИЗДАНИЕ (Големина 12х19 Инчи) Е ИСТО ТАКА ДОСТАПНО на БАРАЊЕ}. Лудвиг генеалогија : скица На Џозеф Лудвиг кој е роден Во Германија во 1699 година и неговата сопруга и семејството кои се населиле во "Брод Беј" "Валдоборо" 1753 / Од М.Р. Лудвиг. [Врзана Кожа].

Им се допаѓа и на купувачите..