• Ново
Курт Адлер МУЗИЧКО Село ПРЕДВОДЕНО Од Батерии
zoom_in

Курт Адлер МУЗИЧКО Село ПРЕДВОДЕНО Од Батерии

DEN 463.84

Износ
check Во продавницата.

Оваа МУЗИЧКА КУЌА ПРЕДВОДЕНА Од Музичко Село СО Батерии Од 13,38 Инчи ОД Курт Адлер ќе додаде малку празнично расположение и ќе го разубави вашиот дом. Овој центар нуди поглед во празнична куќа за одмор исполнета со мебел и играчки. Осветлена со 10 топли БЕЛИ ЛЕД светла и ја свири мелодијата на "Тивка Ноќ" кога се напојува со 2 bat батерии, не се вклучени. Курт Адлер 13.38-Инчен Батерија-Управувана МУЗИЧКИ Село ПРЕДВОДЕНА Куќа.

Им се допаѓа и на купувачите..