• Ново
Спална Соба Кујна Бања Удар Слободен Прилагодливи Издржлив Ѕид Монтирани Мобилен Телефон Кука Држач
zoom_in

Спална Соба Кујна Бања Удар Слободен Прилагодливи Издржлив Ѕид Монтирани Мобилен Телефон Кука Држач

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

1 внатрешниот ѕид на клипот е дизајниран со подлога против лизгање, која може ефикасно да го поправи телефонот, не е лесно да падне, а телефонот нема да се гребе. Со слободна ротација во повеќе агли, положбата на држачот може да се прилагоди според должината на податочната линија за време на полнењето. Изработен од висококвалитетен материјал, тој е силен и издржлив, па дури и ако е поставен на место склоно кон прскање вода, не мора да кородира. Должината на овој производ е 12см, ширината е 10,5 см, а висината е 4,4 см. Се користи во креветот на спалната соба, кујната, бањата, теретаната итн., и таа е погодна за сите видови на ѕидови, како што се стаклена површина, бања огледало, мазна плочка, метална плоча, дрво жито материјал, насликани површина.

Им се допаѓа и на купувачите..