• Ново
Бостон Харбор Бостон Харбор ХВ-66919-Вх-3Л Желе Тегла Трем Светилки, Бела
zoom_in

Бостон Харбор Бостон Харбор ХВ-66919-Вх-3Л Желе Тегла Трем Светилки, Бела

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

1pc Boston Harbor Бостон Харбор HV-66919-WH-3 L Желе Тегла Трем Светло Тела, Бел челик желе тегла една светлина таванот монтирање; Јасно стакло сенка; Заврши : Бела; Висина : 6"; Ширина : 4-3/4"; Користи една јасна средна база e26 сијалица 60 вати максимум (продаваат одделно); c ULus наведени; челик желе тегла една светлина таванот МОНТИРАЈТЕ Со Проѕирна Стаклена Сенка Дава Блескава Визија ЗА СВЕТЛИНА и СЕНКА ТОА ГО ПРАВИ ВАШИОТ ОТВОРЕНО ПРИЈАТНО и Шармантно, Користи Една Јасна Средна База Е26 Сијалица 60 вати макс.

Им се допаѓа и на купувачите..