• Ново
Дисплеи2бојни Знаци Со Џебови За Литература, Нивоа Дизајн, Нерѓосувачки Челик, Акрилик-Хром И Јасно
zoom_in

Дисплеи2бојни Знаци Со Џебови За Литература, Нивоа Дизајн, Нерѓосувачки Челик, Акрилик-Хром И Јасно

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Купете двострани штандови за знаци со нивоа акрилни џебови за каталози за носење и тројки што испраќаат пораки до компанијата дома со клиенти. Овој рекламен дисплеј содржи два постери од 11" х 17 " за рекламирање во двете насоки на трговски коридор или изложбен салон за продавници. Тркалезната основа на оваа самостојна ознака мери 14 " значи, нема да зазема многу простор. 65,5 " ч знаци со Џебови за литература стојат на подот. Графиката на држачот за рекламирање е вчитана од врвот. Четири јасни акрилни џебови се нивоа од двете страни на столбот.

Им се допаѓа и на купувачите..