• Ново
Стампедо 1411-Буден Заштитник На Аспираторот Со Низок Профил Одговара На 04-Армада Титан
zoom_in

Стампедо 1411-Буден Заштитник На Аспираторот Со Низок Профил Одговара На 04-Армада Титан

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Акценти линии на телото на возилото. Стојат настрана дизајн за лесно чистење. Заштита од карпи кал дожд и остатоци од патишта. Материјал отпорен на гребење. Издржлив и УВ Стабилен. Stampede Sta1411-2 04-C Титан/Армада Чад Lp Bugshield : Ограничена Доживотна Гаранција. Акрилна конструкција.

Им се допаѓа и на купувачите..