• Ново
Празнична Јака Од Дрво Црно-Бела Проверка На Биволи
zoom_in

Празнична Јака Од Дрво Црно-Бела Проверка На Биволи

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни и градинарски производи за секоја сезона. Нека нашите производи станат вреден дел од вашиот живот. Дијаметарот на горниот дијаметар на јаката од дрвото е 18 инчи. Дијаметарот на основата е 24 инчи, а висината е 12 инчи. Модерен пресврт на традиционалното здолниште на дрво. Додадете празничен шарм на Вашата Елка со оваа јака од дрво. Целосно го крие стеблото на вашето дрво, како и грозниот штанд на дрвото. Едноставно завиткајте ја основата на вашиот држач и прицврстете ја одзади. Нема повеќе збрчкани здолништа од дрво.

Им се допаѓа и на купувачите..