• Ново
Дозвола Академско Одделение Дипломирање Ресни Со Златни Приврзоци Дипломирање Одделение Тасе
zoom_in

Дозвола Академско Одделение Дипломирање Ресни Со Златни Приврзоци Дипломирање Одделение Тасе

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Тоа е идеален избор зацеремонија на дипломирање. Може да додаде на вашата церемонија на дипломирање и да ја истакне вашата посебна година на достигнување.Ресни за Дипломирање од академско Одделение Со Златни Приврзоци За 2021 Година Ресни За Дипломирање Опис : пакетот за подароци вклучува : ќе добиете црна ресна за дипломирање со златни орнаменти од 2021 година, секоја со вкупна должина од 40 см/15,7 инчи; погоден за студенти кои ќе дипломираат, а бројот е доволен за да бидете со, соученици или сестри и кои ќе дипломираат со други членови на семејствотоматеријал : Реследникот На Капачето На Вагата Е Изработен Од Полиестер, Кој Е Мек И Удобен, Убав И Дарежлив; Годишниот Приврзок е изработен од метал, лесен за бледнее, ' рѓа или кородира, лесен за промена на бојата или деформацијата и може да биде долгорочен корисен модерен декорација за дипломирање : ресни за дипломирање со многу години се важен дел од искуството за дипломирање, особено на церемонијата; кога носите капа за дипломирање со ресни за фотографирање, вие ќе најдете Повеќе Елеганција и Живост, Останете Незаборавни Споменииновативен Дизајн : Секоја Ресичка За Дипломирање е опремена со златни орнаменти од 2021 година. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и испратете слики или видеа.

Им се допаѓа и на купувачите..