• Ново
ЖЕНСКИ МОТО СТП Веганска Кожна Јакна Со Појас
zoom_in

ЖЕНСКИ МОТО СТП Веганска Кожна Јакна Со Појас

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Избришете Ја Со Сапун и Влажна Крпа Со Двојни Гради Стп Кожа Јакна Со Патент Два Предни Фукционални Џебови Со Патенти / Прилагодлив Ремен Што Може Да Се Отстрани, Еполети На Рамената, Детали За Манжетната Со Патент Истегнете се за удобност / Мала Должина 23" Биста 38" / Големина од Мала До Х - голема Двојна Гради Стп Кожна Јакна Со Патент. Два Предни Фукционални Џебови Со Патенти / Прилагодлив Појас. Отстранлив Појас, Еполети На Рамената, Детали За Манжетната Со Патент. Истегнете се за удобност / Мала Должина 23 "Биста 38" / Големина Од Мала До Х-голема. Веганска Вештачка Кожа /ниту едно животно не е повредено за да ја направи оваа ставка.

Им се допаѓа и на купувачите..