• Ново
Ришелје Америка 0. во. Трагард Тркалезни Тешки Самолепливи Влошки За Филц, Тен од 24
zoom_in

Ришелје Америка 0. во. Трагард Тркалезни Тешки Самолепливи Влошки За Филц, Тен од 24

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Стилизирајте го вашиот дом со мебел што е пример за вашиот исклучителен вкус. Изберете од неверојатна низа релаксирачки и луксузни кревети, софи, маси и многу повеќе за да добиете совршено парче прибор за секој простор во вашиот дом или канцеларија. Карактеристики лесни за Инсталирање Ги Штити Тротоарите Од Гребнатини И Абење За Тврдо Дрво, Линолеум, Винил, Керамика, Плочки, Терацо И Мермерни Спецификации Боја : Танзизирај : 0,75"- ШКУ : TRVAL113395 Стилизирајте го вашиот дом со мебел што е пример за вашиот исклучителен вкус. Изберете од неверојатна низа релаксирачки и луксузни кревети, софи, маси и многу повеќе за да добиете совршено парче прибор за секој простор во вашиот дом или канцеларија. Карактеристики Лесни За Инсталирање. Заштитува Тротоарите Од Гребнатини И Абење. Идеален За Тврдо Дрво, Линолеум, Винил, Керамика, Плочки, Терацо И Мермер. Спецификации Боја : Тен. Големина : 0,75". - ШКУ : ТРВАЛ113395.

Им се допаѓа и на купувачите..