• Ново
Креативни Изрази Зашиени Занает Умира Од Лиза Хортон-Велат Сирење
zoom_in

Креативни Изрази Зашиени Занает Умира Од Лиза Хортон-Велат Сирење

DEN 80.64

Износ
check Во продавницата.

Крафт Умира Од Лиза Хортон се елегантна колекција на висококвалитетни челични дизајни дизајнирани да се координираат едни со други. Умира може да се користи со повеќето водечки машини за сечење умре (се продаваат одделно). Овој пакет содржи Зашиена Колекција-Велат Сирење! : збир од 31 метал умира мерење помеѓу .59х. 35 инчи и 2. 75х3, 35 инчи. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од Гушење. Не е погоден за деца под 3 години. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : може да содржи предмети со остри рабови. Ракувајте внимателно. Увезени. Креативни Изрази Зашиени Занает Умира Од Лиза Хортон-Велат Сирење.

Им се допаѓа и на купувачите..