• Ново
Хеи_к Комфор Дуксери Во Боја Женска Мода Плашлив Спортски Пуловер Дуксер Лабава Обложена Задебелена Топла Секојдневна Дуксерка
zoom_in

Хеи_к Комфор Дуксери Во Боја Женска Мода Плашлив Спортски Пуловер Дуксер Лабава Обложена Задебелена Топла Секојдневна Дуксерка

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Секојдневно носење, кариера, запознавање, спорт, училиште, работа, улична облека итн. Врвот може совршено да се совпадне со вашите омилени фармерки, панталони итн. Лесно се совпаѓа со вашите омилени фармерки, хулахопки, шорцеви, во целина, платнени чевли, високи потпетици или чизми за да добиете лежерен, но моден изглед. Ве молиме проверете го описот на производот за повеќе информации за големината.Ве молиме, проверете го мерењето на производот двапати пред да нарачате за да обезбедите точно поставување, благодарам.Женска Мода Плашлив Спортски Пуловер За Ноќта На Вештерките Качулка Со Лабава Облога Задебелена Топла Секојдневна Дуксер Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Применливи прилики. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.

Им се допаѓа и на купувачите..