• Ново
Заштитник За Мебел За лизгање Одлично За Домашни Миленици И Деца, Сака Чоколаден Крем Со Големина На Седиште
zoom_in

Заштитник За Мебел За лизгање Одлично За Домашни Миленици И Деца, Сака Чоколаден Крем Со Големина На Седиште

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Отсекогаш сте биле животинска личност. Имате бурни златни ретривери кои шетаат низ вашата куќа и најмалку две мачки секогаш се гушкаат во скутот, или, да се разбереме, на тастатурата на вашиот компјутер. Иако ги сакате овие мали ѕверови со сето свое срце, тоа не значи дека уживате да го имате нивното крзно низ целиот мебел. Заштитете го вашиот мебел со овој ватиран капак за лизгање за да ги држите каучите или столчињата без крзно, отпечатоци од шепи и прашина и нечистотија што животните ги носат со себе. Финтата овој договор денес! Вашиот мебел ќе ви се заблагодари! • Направено од 100% полиестер • машинско перење • Лесно се лизга на вашиот мебел за да го блокира крзното, мирисот и нечистотијата на домашните миленици • Едноставно завесете го мебелот и прицврстете го назад со ремени за вратоврска • Достапно Во Големини Софа, Стол Или Водич За Големина На Љубовно Седиште : Стол - 65" х 75,5" Љубовно седиште - 88" х 75,5" Софа - 110" х 75,5" МЕБЕЛ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ ЗАШТИТИ : овој мебел заштитникот ги штити и штити софите, ги сака Седиштата и столчињата од излевање, дамки, абење и кинење. Совршено е за домови со деца и домашни миленици!. СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : нашиот заштитник За Мебел За Софа ги мери и одговара на повеќето софи долги 92 инчи; нашиот заштитник За Мебел За Љубовни Седишта мери и одговара на повеќето љубовни седишта долги 70 инчи; и нашиот заштитник за Мебел за Стол мери и одговара на повеќето фотелји долги 38 инчи.

Им се допаѓа и на купувачите..