• Ново
SL Делта Еднократна Рачка Бања Тапа Поправка Комплет
zoom_in

SL Делта Еднократна Рачка Бања Тапа Поправка Комплет

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики Делта Кит За Поправка На Славини За Бања Со Една Рачка За Универзални Кристални Славини Со Балдимензија-2,87 х 2,87 х 0,06 инчи.Тежина на предметот-0,06 фунти.- SKU : ZX9 TRVAL7018 Карактеристики Делта Една Рачка Бања Тапа Поправка Комплет. За Универзални Кристални Славини Со Топка. Димензија - 2.87 х 2.87 х 0.06 инчи. Тежина на предметот-0,06 фунти. - ШКУ : ZX9 TRVAL7018.

Им се допаѓа и на купувачите..