• Ново
Куче Кошула, Кутре Кошула Миленичиња Елек Спречи Од Фрли Косата На Мебел И Кревет За Куче Портокал М
zoom_in

Куче Кошула, Кутре Кошула Миленичиња Елек Спречи Од Фрли Косата На Мебел И Кревет За Куче Портокал М

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Куче Кошула, Кученце Кошула Миленичиња Елек Спречи Од Фрли Косата На Мебел и Кревет За Куче Портокал Мспецификација : Тип На Предмет : Куче Кошула Материјал : Смола + Памукуза : Миленичиња Облека, Куче Кошули Пакет Листа : 1 Х Куче Кошула4 х Кристал1 х Вежба Пен1 х Пластичен Блок1 х Вежба Диск Изработен Од мек и еластичен материјал, Кој е многу удобен за носење, погоден за секојдневно носење на кучиња без да се грижите за предизвикување Непријатност За Вашето Куче. Имајќи дизајн на хеџинг, лесен за ставање и полетување, погоден за кучиња, Како Што се Малтешки, Померански и други кучиња. Мултифункционален комбинезон за кучиња, кој обезбедува добра покриеност за кучињата со проблеми со кожата и ги прави да изгледаат слатко. Може да го загрее кучето во студените денови, а исто така може да спречи кучето да фрли коса на мебелот и креветот.

Им се допаѓа и на купувачите..