• Ново
Машки Копче Со Кратки Ракави Надолу Гроздобер Кошули За Куглање Хавајски Секојдневна Печатена Кошула За Плажа Лето Редовно Вклопување, Греј-8XL
zoom_in

Машки Копче Со Кратки Ракави Надолу Гроздобер Кошули За Куглање Хавајски Секојдневна Печатена Кошула За Плажа Лето Редовно Вклопување,

DEN 399.84

Износ
check Во продавницата.

Стилизирајте Ја Вашата Облека За Состаноци или Работна Облека со Овие Стилски Хавајски Кошули.Ова се Најудобните Возрасни-ХХС ДО 8ХЛ?Уникатен Дизајн?Левиот Џеб На Градите?Рашири Јаки?Машинско Перење?Пакувањето содржи : 1 х Хавајски Кошули Опуштените Хавајски Кошули се во тренд од долго време и апсолутно изгледаат зачудувачки во секоја сезона. Ова Се Кошулите што ги носат мажите веднаш ги Прават да изгледаат Потопло во секое време! ?●Смешна Кошула●машката кошула е изработена од 95% полиестер и 5% спандекс ткаенина, која е пријателска за кожата, дише и лесна, фанки уметничка печатена кошула може да ви донесе удобно и природно искуство при носење во топли и ладни денови. ?€Моден Дизајн Q кошулата за мажи е дизајнирана во уникатен хавајски стил, со класично редовно вклопување, раширена јака, спуштено копче и лев џеб на градите, лесно носење. Хавајска кошула со живописен принт кој е лежерен, но сепак стилски, извонредни и прекрасни бои, ретро шик, оставете го вашиот темперамент да блесне. ?③Различни прилики : нашите машки гроздобер копче надолу хавајски кошули се погодни за пролет, лето, fall и зима, совршени за тематска забава, фестивалска забава, моминска забава, забава во базен, роденденска забава, на отворено, трчање, пливање, камп, јахта, одмор, луау и секојдневна секојдневна облека. ?●Избор на големина од 100см до 8ХЛ ® Достапен во различни големини. Фанки хавајската кошула добро се вклопува и има ниска еластичност. Кошулите на плажата алоха можат многу добро да ја изменат фигурата, а обликот и обликот се одлични. Ако претпочитате полабаво вклопување, ве молиме изберете ја следната големина. ?●Идеален натпревар ● оваа кошула алоха е совршена со стебла за пливање, шорцеви на плажа, фармерки, панталони, јакни. Може добро да се совпадне Со Маици за време на секојдневните прошетки, планинарење и фитнес, или на фестивали и карневалски прослави, тој може добро да одговара на фестивалската атмосфера.

Им се допаѓа и на купувачите..