• Ново
Тојела Пареа Еколошки Истовар Машина Црна САД
zoom_in

Тојела Пареа Еколошки Истовар Машина Црна САД

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Со принципот на пареа, можеме брзо да го отстраниме желатинот и Да не го повредиме Американецот со принципот на пареа,можеме брзо да го отстраниме желатинот и да не ги повредиме рацете. Лесно е за ракување и пробивање на традиционалниот метод за отстранување на желатин. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Спецификација : 16 * 12 * 10 См Погоден За кожа : другпроизвод материјал : ПП Погоден За толпа : без алергиска Кожа Главна функција : отстранете го маслото ЗА лекување НА НОКТИТЕ КАРАКТЕРИСТИКИ НА ГЕЛОТ : 1 : здравите и еколошки прсти не се изложени на истоварена вода 2 : заштедете време и брзина една клучна операција, 5-10 секунди за да отстраните 5 Прсти Забелешка.ЗАБЕЛЕШКА : глобална апликација за напон] ние рутински ги користиме американските и Европските регулативи (ве молиме консултирајте се со службата за корисници За Името на производот На другите земји : Машина За Растоварање На Животната Средина На Пареа : 1,06 КГ Машина За Истовар На Пареа Тојела Црна Нас.

Им се допаѓа и на купувачите..