• Ново
Црвен Кап® Женска Работа Nmotion® Панталони
zoom_in

Црвен Кап® Женска Работа Nmotion® Панталони

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Чувствувајте се удобно исполнувајќи ги барањата на денот Во нашата Работа Nmotion® Панталони. Дизајнирани со ажурирано вклопување и современ стил, овие панталони беа направени од предиво што се протега во меморијата и обезбедува зголемена флексибилност. Двата предни џебови и еден џеб на колкот ви даваат многу простор да ги држите потребите во близина, одржувајќи ве практични и подготвени да ја преземете секоја работа. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Ексклузивна Ткаенина Од Ткаенина Worknmotion® обезбедува постојана удобност со предива за истегнување на меморијата за дополнителна флексибилност. Технолошки изработените полиестерски предива обезбедуваат трајно носење на удобност. Синтетичка мешавина џеб. Индустриски перење пријателски.

Им се допаѓа и на купувачите..