• Ново
Dantoy® super Scoop, од 12
zoom_in

Dantoy® super Scoop, од 12

DEN 175.84

Износ
check Во продавницата.

Производите на дантој се направени од врвни суровини за да се обезбеди конзистентност на квалитетот, како и бојата. Тие се издржливи, отпорни на избледување (секоја боја е направена со највисок УВ фактор). Дантој беше првата компанија за играчки во светот што ја доби Нордиската Еколабела која беше доделена поради посветеноста да се исполнат спецификациите кои имаат корист и за животната средина и за здравјето на децата. Оваа индивидуална лажичка е одлична за играње песок или вода. Мерки 9 инчи. Пакување од 12 во избрани бои (без избор на боја). Оваа индивидуална лажичка е одлична за играње песок или вода. Мерки 9 инчи. Боите варираат. Направено со мек материјал што може да се свитка. Карактеристики Нордиските Еколабел сертификација.

Им се допаѓа и на купувачите..