• Ново
Производи за влијание, ИМП80254, Рачка Од Дрво од типот На Завртка, Секоја, Природна
zoom_in

Производи за влијание, ИМП80254, Рачка Од Дрво од типот На Завртка, Секоја, Природна

DEN 287.84

Износ
check Во продавницата.

Користете ја оваа рачка за џогер со мофеди од типот на завртка за издржлив раствор за бришење. Опремен е со пластична ферула обликувана со инјектирање за да обезбеди долгорочна употреба без ' рѓа. Рачката од дрво се произведува со тврдо дрво исушено во печка. Рачката е изшкуркана, изматена и двојно лакирана за безбедно ракување. Влијание Производи Завртка Тип Дрво Рачка, Природни Безбедно ракување со тампон, двојно лакирани површина. Пластична ферула за долготрајна употреба без ' рѓа. Направено со тврдо дрво исушено во печка за издржливост. Користете со мофеди од типот на завртки за ефикасно решение за бришење.

Им се допаѓа и на купувачите..